Wakacyjny remont

Czy jest ktoś, kto w wakacje nie zaplanował remontu lub chociażby drobnej zmiany aranżacji wnętrza w swoim mieszkaniu? Takie osoby to raczej rzadkość. Niestety, sezon urlopów to nie tylko leniuchowanie na plaży czy górskie wycieczki. To także dla większości sezon remontowy. Nie tylko dysponujemy większą ilością czasu, dni są dłuższe i cieplejsze, co sprzyja zwłaszcza pracom malarskim, ale niejednokrotnie mamy wolne mieszkania i więcej swobody w działaniu. Wysyłając dzieci na kolonie czy do rodziny, bez problemu możemy dokonać metamorfozy ich pokoju, zmiany mebli w kuchni czy w salonie. 

Ułożony harmonogram, spokojna głowa i brak pośpiechu to atuty w przypadku zaplanowanych prac remontowych. W przypadku tych bardziej spontanicznych, scenariusz jest może inny, ale czasami takie kreatywne podejście do tematu przynosi równie dobre rezultaty.

Jeśli więc planujecie zmianę szafy w przedpokoju, nową kuchnię czy sypialnię, a może biurko do pokoju dziecka to wakacje i lato są idealnym czasem. Zmiana aranżacji angażuje czas i wymaga poświęceń, ale z jaką satysfakcją siądziecie w odświeżonym salonie, jesienią odwiesicie ciepłe rzeczy do nowej szafy lub obudzicie się w nowej, wygodnej sypialni. Widzicie to oczami wyobraźni? 

Lato jeszcze trwa. Czas działać. Jeśli natchnęliśmy Was tym wpisem to macie jeszcze trochę czasu, aby dokonać metamorfozę wnętrza szybko i ciekawie. Jak to zrobić? Piszemy o tym na naszym blogu

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog