Urok mebli z profili

Jeśli do tej pory kojarzyliście meble z profili jako meble do spiżarni lub pomieszczenia gospodarczego, to nic dziwnego. Tak się utarło, że regały na wspornikach to meble, których nie warto eksponować. My jednak chcemy przekonać Was do zupełnie innego rozwiązania i zainspirować na kilka ciekawych sposobów.

Nowoczesna aranżacja wnętrz wręcz łamie stereotypy, a meble z profili wchodzą na salony i goszczą w wielu stylach aranżacyjnych. Ich lekkość, ażurowość, ciekawa kolorystyka i elastyczność w konfiguracji to zalety, których nie można nie doceniać, bez względu czy mamy do dyspozycji 150 czy 30 metrów powierzchni.

Meble z Komandor z profili

Designerski regał jako strefa TV, ażurowe przepierzenie między pomieszczeniami, wygodna garderoba, zabudowa pod skosem lub mini przedpokój? Pomysłów na meble z profili jest bardzo dużo i każdy z nich zachwyca funkcjonalnością, pomysłowością i wyjątkowym charakterem.

Jeśli nie wierzycie, koniecznie zaglądnijcie na naszego bloga. Zobaczcie i przeczytajcie jak system do zabudowy wnętrz Orto doskonale komponuje się w różnych wnętrzach i jak możecie wykorzystać go w przestrzeni swojego domu lub mieszkania. 

Projektanci i architekcie wiedzieli co robią ogłaszając Orto zwycięzcą 12 edycji Konkursu ,,Diament Meblarstwa 2018" w kategorii "strefa przechowywania - klasa premium". 

Więcej wskazówek i porad o wykorzystaniu mebli z profili znajdziecie we wpisie „Meble z profili – sposób na wyjątkowe wnętrze

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog