Trendy w designie - Targi 4DD

Targi 4 Design Days, które odbyły się w lutym w Katowicach, zaprezentowały przekrój przez najnowsze trendy w aranżacji wnętrz i w architekturze na 2019 rok. Na stoiskach wystawców mogliśmy oglądać nie tylko ciekawe rozwiązania do naszych stref prywatnych czy instytucji, ale i doskonałe produkty oraz surowce, które tym rozwiązaniom nadają wyglądu, funkcjonalności, wyjątkowości i stylu.

Na naszym blogu, w krótkim podsumowaniu tych 4 targowych dni z designem, zebraliśmy to, co naszym zdaniem zasługiwało na szczególną uwagę. Mamy nadzieję, że ta relacja będzie dla was inspiracją do aranżacji lub zmian we własnych wnętrzach i że zupełnie inaczej spojrzycie na swoje otoczenie, widząc w nim ogromny potencjał. Nie bójcie się eksperymentów, spójrzcie jakie ciekawe doznania niosą ze sobą surowce jak drewno, kamień czy szkło. Jak piękne i funkcjonalne meble można stworzyć, aby odmienić przestrzeń dookoła siebie. Zobaczcie, jak świat wygląda w nowych barwach otulonych połyskiem złota, mosiądzu czy blaskiem odbitym w lustrzanych powierzchniach i jak pięknie można odmieniać słowo design.

Poznajcie trendy w aranżacji wnętrz na najbliższe miesiące, zebrane w mini raport na naszym blogu: „4 Design Days 2019 w pigułce”

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog