Trendy 2018 - TrendBook pełen inspiracji

Od ponad 25 lat tworzymy szafy i meble „szyte na miarę”, dopasowując je do indywidualnych oczekiwań gustów i potrzeb klientów. Zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność mebli, ale także na ich design, estetykę, konwencję i wzór. Tworząc meble używamy najlepszych surowców i materiałów, zapewniając im nie tylko trwałość i najwyższą jakość, ale także podkreślając formę i oryginalny wygląd.

Trendbook Aranżacji Wnętrz Komandor 2018

Śledząc aktualne trendy w świecie aranżacji, przenosimy je na nasze produkty, żeby w przestrzeni prywatnej i publicznej tworzyły wnętrza z charakterem - stylowe, nowoczesne, pełne uroku i klasy. 

Właśnie te obserwacje i poszukiwania, stały się pretekstem do stworzenia praktycznego TrendBook-a: „Trendy 2018”, który przygotowaliśmy wspólnie z Joanną Misiun, architektem wnętrz, absolwentką Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.   

Na kartach TrendBook-a uczymy, jak stworzyć modne i spójne wnętrza, jakimi zasadami kierować się podczas projektowania i doboru barw. Pokazujemy, jak zestawiać kolory, faktury i materiały, aby wnętrza były nie tylko stylowe, ale designerskie i przyjazne. Podpowiadamy, jak określać styl aranżacyjny dobierając do niego odpowiednie barwy, żeby wpisać się w modne trendy, ale jednocześnie zachować wierność własnym gustom i upodobaniom. 

Trendbook Aranżacji Wnętrz Komandor 2018

Znajdziecie tutaj przykładowe moodboardy, zawierające zestawienie profili Komandor i próbek różnorodnych materiałów, jako „podpowiedź” przy tworzeniu eleganckich i klimatycznych przestrzeni oraz mebli, które będą stylowe i zawsze na czasie. Oswajamy Was z designem i pokazujemy, że efekt „Wow” we wnętrzu lub bryle mebla może osiągnąć każdy, jeśli potrafi korzystać z profesjonalnych wskazówek i nie boi się podjąć ryzyka zmian.   

Materiał i wskazówki zawarte w poradniku, wykorzystujemy także w naszej codziennej pracy w salonach i na ekspozycjach Komandor. Naszym celem jest służyć profesjonalną radą podczas projektowania mebli na wymiar oraz proponować najnowsze i na czasie rozwiązania w procesie kreowania bryły i frontów mebli, z wykorzystaniem systemów do drzwi przesuwnych i uchylnych, jakie mamy w ofercie. 

Zapraszamy na spacer po trendach na rok 2018, noszących znamiona ponadczasowych i zawsze aktualnych. Niech przygotowany przez nas TrendBook będzie jedynie przewodnikiem stanowiącym inspirację i zalążek do tego, żeby rozpocząć ciekawą przygodę z projektowaniem własnych przestrzeni i mebli, w których każdy element będzie wyrażał Was samych.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom i inspiracjom stworzycie nie tylko piękne meble, ale także harmonijne i unikalne wnętrza.

Zobacz Trenbook i zainspiruj się.

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog