Targi 4 Design Days w podsumowaniu

III edycja targów 4 Design Days, które odbywały się w miniony weekend w Katowicach, już za nami. To były naprawdę cztery dni pełne piękna, obcowania z designem i ogromną dawką wiedzy w zakresie nowych rozwiązań, aktualnych i wchodzących trendów oraz kierunków na przyszłość w aranżacji wnętrz i przestrzeni publicznej. 

Dziękujemy, że podczas targowych dni tak wiele osób odwiedziło przygotowane przez Komandor Śląsk stoisko marki Komandor. Wszelkie przejawy sympatii, jakie spotkały nas ze strony odwiedzających oraz mnóstwo zadanych merytorycznych pytań tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że Polacy kochają design i coraz lepiej rozumieją potrzebę otaczania się pięknymi i funkcjonalnymi meblami.

Zaprezentowane na naszym stoisku systemy: przesuwny Szafir w pięknym grafitowym kolorze, uchylny czarny Opal i bezramowy Heliodor w towarzystwie ponadczasowych szkieł oraz system Orto w bieli i w matowym graficie, były idealną wizytówką firmy. Ich dopełnienie stanowiła wysoka, funkcjonalna, podświetlona garderoba z drzwiami uchylnymi. Wyposażona w elegancki i praktyczne akcesoria z nowej linii Mocca, cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ludzi związanych z branżą meblową jak i tych, którzy na co dzień nie obcują z najnowszymi trendami, ale szukają funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań do swojego domu. 

Liczymy, że pokazane przez nas zupełnie nowe, dla niektórych nieznane, oblicze Komandora wpisze się w aktualny kanon designu i będzie najlepszym ambasadorem naszej marki. Brawo Komandor Śląsk za włożoną pracę, profesjonalizm i godne reprezentowanie marki Komandor na tak prestiżowym wydarzeniu. Do zobaczenia za rok.  

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog