Szafa ze szkłem

Szafy ze szklanymi frontami cały czas cieszą się dużym powodzeniem. Goszczą w salonach, przedpokojach i sypialniach. W każdym z pomieszczeń nie tylko stanowią miejsce do przechowywania, ale są także bardzo ciekawym aranżacyjnie elementem, który ma wpływ na styl i charakter wnętrza.

Szkło samo w sobie jest materiałem eleganckim, ponadczasowym i łatwym w pielęgnacji. Nic więc dziwnego, że wpisało się w kanony designu jak drewno czy kamień. Jego niebywałą zaletą jest także to, że może być powtarzalne, więc dobór tego samego koloru szkła po latach nie stanowi problemu. Ułatwia to znacznie aranżację wnętrz i zachowanie ich spójności.

W meblach i szafach na wymiar szkło można znaleźć nie tylko na drzwiach, ale także jako ozdobny detal w postaci elementu wezgłowia łóżka, frontu szuflady czy okładziny ściennej. Szeroka oferta kolorystyczna i różnorodność faktury szkła sprawiają, że coraz łatwiej jest wpisać je w dowolny styl, wykreować odpowiedni klimat wnętrza i zadbać o jego nietuzinkowy wygląd.

Jeśli planujecie zakup szafy ze szklanymi drzwiami sprawdźcie, jakie szkło wybrać i jak dopasować je do wnętrza. Czym charakteryzuje się szkło z połyskiem, a czym matowe? Czy grafika na szkle to jedyny sposób na oryginalne wnętrze, czy może lepiej zastąpić ją ornamentem?

O wszystkim piszemy na naszym blogu we wpisie „Wyjątkowa szafa ze szkłem. Radzimy, jakie szkło wybrać

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog