Szafa w letnim wydaniu

Czy szafa na lato wygląda tak samo jak szafa na jesień? Wizualnie z zewnątrz tak, ale z pewnością ta letnia jest bardziej przewiewna, swobodna i lekka niż jej jesienna, ospała odpowiedniczka. 

Szykując się do okresu urlopowego, dobrze nie tylko zaplanować wakacyjny wyjazd z rodziną czy znajomymi, ale także przeorganizować swoją szafę. Grube, ciepłe sezonowe rzeczy powninny ustąpić miejsca tym lżejszym i zwiewnym. Idealnym miejscem dla nich będą więc wysokie strefy szafy czy garderoby, do których zaglądamy od czasu do czasu.

Szafa na lato - organizacja i porządek

Atrybuty związane z letnimi wypadami jak stroje kąpielowe, plażowe ręczniki, klapki, kapelusze, plecaki, śpiwory czy buty do górskich wspinaczek, najwygodniej pogrupować i trzymać blisko siebie. Kiedy przyjdzie czas wyjazdu będą w jednym miejscu i unikniemy chaosu podczas pakowania. To duży komfort, a przede wszystkim oszczędność czasu. 

Wystarczy kilka sprytnych trików, żeby w letniej szafie nie tylko zagościł letni klimat, ale przede wszystkim, aby przechowywane w niej przedmioty i ubrania były zawsze pod ręką i możliwe do wykorzystania. Taki zaplanowany porządek przyda się niezależnie od tego czy planujesz romantyczne, wieczorne wyjście, wyjazd na łono natury z paczką znajomych czy może zagraniczne wojaże w gronie rodzinnym.

Jak szybko i sprawnie przygotować szafę na lato? Piszemy o tym na naszym blogu w artykule "Jak przygotować szafę na lato", więc warto tam zaglądnąć po kilka porad. A kiedy przygotujecie szafę na lato będziecie mogli głośno i wyraźnie krzyknąć: „Witaj letnia przygodo”  

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog