Szafa, a styl wnętrza

To jaki styl aranżacyjny lubimy wiąże się z naszym charakterem, stylem bycia i temperamentem. Wygląd mieszkania i jego wyposażenie są niejednokrotnie naszą wizytówka, która szybko definiuje nasze upodobania oraz sposób życia. Najważniejsze jest jednak to, abyśmy w przestrzeni własnego domu i w otoczeniu znajdujących się w nim przedmiotów czy mebli, czuli się po prostu dobrze. otów czy mebli, czuli się po prostu dobrze. 

Sypialnia Komandor w stylu skandynawskim

Chłodny i stonowany styl skandynawski, wypełniony metalowymi akcentami industrialny, rozświetlony glamour lub sielski prowansalski? Stylów w aranżacji wnętrz jest wiele i jest w czym wybierać. Trzeba tylko wiedzieć jak się po nich poruszać i jak zestawiać ze sobą meble, dodatki i elementy, które go określają. A czy Ty masz swój ulubiony styl, z którym się utożsamiasz i czujesz się komfortowo? Czy wiesz, że łatwo możesz do niego dopasować nawet mebel jakim jest szafa w salonie, sypialni lub przedpokoju, aby dopełniała całość aranżacji? Jeśli nie, to mamy dla Ciebie małą podpowiedź.

W naszym poradniku, przygotowanym wspólnie z Homebook.pl „Jak dopasować szafę do stylu mieszkania?” podpowiadamy na jakie elementy frontów i kolorystykę mebla zwrócić uwagę, aby osiągnąć zamierzony efekt i jak można bawić się designem we własnym domu. Udowadniamy, że szafa na zamówienie bez trudu dopasuje się do każdej stylistyki wnętrza, jeśli odpowiednio zaplanujesz jej wygląd i dobierzesz materiały, co w przypadku mebli na wymiar nie jest trudne. 

Szafa w garderobie w stylu nowoczesnym

Jeśli więc planujesz zakup szafy lub zmianę aranżacji wnętrza, aby dopasować je do ulubionego trendu, skup się nie tylko na dodatkach czy detalach definiujących styl. Pomyśl o tym, co jest widoczne na pierwszy rzut oka i ma duży wpływ na odbiór oraz wygląd całego wnętrza. Front szafy jest właśnie takim elementem. Odpowiednio dobrany, pięknie podkreśli i uwypukli wybrany przez ciebie styl nadając wnętrzu klimatu na jakim najbardziej Ci zależy.

Jak więc najlepiej dopasować szafę i jej front do danego stylu aranżacyjnego i na co zwrócić uwagę jeszcze na etapie planowania? Przygotowany przez nas materiał będzie dla Ciebie doskonałym przewodnikiem. 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog