Świętujemy 25-lecie marki Komandor

W dniu 10 czerwca 2017 r. świętowaliśmy wspólnie 25 urodziny firmy Komandor. Do Zakładu Produkcyjnego w Radomiu zjechali się goście, partnerzy i kontrahenci z Polski i z zagranicy, którzy pracują pod marką Komandor lub wspierają jej działania od wielu lat.

Przybyli mieli okazję nie tylko zwiedzić firmę, ale także przyglądnąć się procesowi produkcyjnemu profili i elementów do systemów drzwi przesuwnych.

Drugim miejscem na planie wycieczki był Salon Firmowy Komandor, w Radomiu przy ul. Warszawska 120, w którym firma zaprezentowała nowości produktowe, jakie planuje wdrożyć do sprzedaży jeszcze w tym roku, tak ważnym, bo jubileuszowym dla marki.

Dalsza część spotkania i impreza integracyjna odbywały się w plenerze, w Jedlni k. Radomia. Podczas części oficjalnej zgromadzeni mogli usłyszeć bezpośrednio od założyciela i właściciel marki Komandor, Pana Jacka Kozłowskiego, jakie były początki, skąd wziął się pomysł na biznes i nazwa „Komandor”, jak marka rosła i zmieniała się przez ostanie 25 lat oraz jakie są plany na przyszłość.

Ćwierć wieku to długi okres w życiu każdej firmy, ale to przede wszystkim ludzie, bez których żądna firma nie może pracować i tak sprawnie funkcjonować na rynku. Dlatego też Prezes Komandor SA, Pan Mariusz Głogowski wręczył pamiątkowe upominki osobom i partnerom zarówno z Polski, jak i z zagranicy, którzy z marką Komandor związani są najdłużej. W swoim wystąpieniu podziękował także za wspólne budowanie sukcesu firmy na świecie i staranie o utrzymanie wysokiej pozycji rynkowej.

Po „lekcji historii” i sentymentalnej podróży w przeszłość oraz podsumowaniach minionych 25 lat przyszła kolej na część mniej oficjalną, czyli zabawę, rozgrywki, rozmowy kuluarowe oraz wspólne, międzynarodowe kibicowanie Biało – Czerwonym podczas meczu na Stadionie Narodowym. 

Wszystkim naszym pracownikom, współpracownikom, kontrahentom i partnerom, którzy wspólnie z nami bawili się i świętowali jubileusz 25 – lecia, dziękujemy za mile spędzone chwile, wspaniały czas, dobrą zabawę, ale przede wszystkim za ciężką pracę, lojalność i wspólne 25 lat, pod jedną marką Komandor.

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog