Światło w garderobie – czy jest potrzebne?

Światło jest potrzebne do życia. Wiemy z własnego doświadczenia, że słońce nastraja pozytywnie, odpowiednie światło w pokoju tworzy klimat wnętrza, ludzie korzystają z terapii światłem, kiedy za oknem robi się ponuro, bo zapobiega depresji i pobudza procesy regeneracyjne. Światło to dużo dobrego. Nie wyobrażamy sobie życia bez światła. Ale czy w garderobie światło jest potrzebne?

Zapewne znacie wiele przykładów, kiedy ciemność bywa uciążliwa i niewygodna. Nawet prozaiczne szukanie rzeczy w szafie, czy w garderobie, przed wyjściem do pracy lub szkoły jest łatwiejsze, kiedy cokolwiek widać. Światło ma nie tylko moc uzdrawiającą, ale także poprawia szybkość działania, pozwala oszczędzić czas i tworzy klimat oraz aurę we wnętrzu. Tylko jakie oświetlenie wybrać, żeby prosto z garderoby nie wyjść w dziwnym zestawie kolorystycznym do miasta, pomimo czasu spędzonego przed lustrem? Które strefy mebla podświetlić? Co mamy do wyboru i w czym światło może być pomocne w przestrzeni garderoby?

W naszym najnowszym wpisie na blogu rozprawiamy się z tym tematem. Znamy wiele argumentów, które przemawiają na korzyść światła w garderobianym pomieszczeniu. Właśnie o nich piszemy i potwierdzamy je inspirującymi aranżacjami na łamach bloga. Ciekawi? Zapraszamy do lektury tekstu: „Oświetlenie w garderobie – potrzebne, czy nie?”

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog