Salon black and white

Biel i czerń – barwne przeciwieństwa odmieniane przez różne przypadki, które jako barwy występują bardzo często razem. Te dwa kolory to kanony i doskonałe bazy dla innych barw. Przez to, że są bardzo konkretne i zdefiniowane, nadają wnętrzu charakterystycznego klimatu i wyglądu. Biel i czerń nigdy nie wyjdą z mody. 

Zawsze będą na czasie i nieprzerwanie będą wyznacznikiem elegancji oraz klasy, zarówno w aranżacji wnętrz, w przestrzeni publicznej, jak i w modzie. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób na te właśnie barwy stawia przy urządzaniu swoich mieszkań lub kompletowaniu odzieży. Doskonale sprawdzają się zarówno w dużych przestrzeniach, jak i w niewielkich wnętrzach. Ważne, żeby umiejętnie je zestawiać i dopasować do architektury przestrzeni, w której będą eksponowane. Każdy z tych kolorów ma swoje zalety i walory, dzięki którym zarówno meble, jak i całe wnętrze nabierają uroku, elegancji i klasy.

Na naszym blogu pokazaliśmy inspiracje salonu w biało-czarnej odsłonie oraz zamieściliśmy kilka porad, co zrobić, aby monochromatyczne wnętrze nie było nudne i nijakie.  Na pewno jedną z nich szczególnie warto wziąć sobie do serca. Aranżując biało - czarne wnętrze baw się odcieniami, stosuj różnorodne faktury powierzchni i struktury materiałów oraz wykorzystuj niebanalne dodatki. 

Jeśli szukasz więcej porad i podpowiedzi, koniecznie zajrzyj do naszego wpisu: „Urządzamy czarno-biały salon” 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog