Polskie firmy meblarskie coraz śmielej wchodzą na zagraniczne rynki

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz inwestycjom w nowe technologie, polskie firmy meblarskie z roku na rok zwiększają swój udział w sprzedaży mebli za granicą oraz stają się coraz poważniejszym graczem na arenie międzynarodowej.

Najważniejszym atutem polskich mebli jest wysoka jakość przy konkurencyjnej cenie oraz wykwalifikowani specjaliści. Największy udział w eksporcie stanowi Unia Europejska, ale polskie firmy coraz aktywniej szukają odbiorców poza Europą na najdynamiczniej rozwijających się rynkach, czyli krajach Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki.

W grupie tych firm znajduje się również Komandor, którego szafy i systemy przesuwne trafiają do 42 krajów na całym świecie. Więcej na temat można dowiedzieć się z wywiadu z Prezesem Komandor S.A. - Panem Mariuszem Głogowskim.

Miło nam poinformować, że wywiad, którego udzielił portalowi Newseria.pl Prezes Głogowski, cieszy się dużym zainteresowaniem, a jego treść publikowana jest przez największe portale internetowe tj. m.in. Onet.pl, Interia.pl oraz Bankier.pl

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog