Pachnąca szafa

O tym, że ładny zapach w szafie jest konieczny, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Pachnąca szafa to doskonała wizytówka domu, a także często straszak dla niechcianych gości jak na przykład mole, niszczące naszą odzież. Własne sposoby na wyjątkowo pachnącą odzież i tekstylia miały już nasze babcie i mamy, warto więc sięgnąć do sprawdzonych przepisów i wykorzystać je w domowym zaciszu. Kto z nas nie lubi czuć się komfortowo i przyjemnie?

Zapachy otaczają nas dookoła na każdym kroku. Z niektórymi jesteśmy związani emocjonalnie, inne po prostu nam się podobają, a jeszcze inne są jak wspomnienia. Wyjątkowy aromat świeżości, wydobywający się z mebla przy każdym otwarciu drzwi, zapach ulubionych kwiatów, owoców czy perfum to dobry początek dnia. Nie zawsze jednak tak jest. Zdarza się, że zapach, jaki panuje w szafie pozostawia dużo do życzenia, a na dodatek przenosi się na naszą odzież i przechowywane w szafie rzeczy. Sięgamy wtedy po różnego rodzaju odświeżacze, saszetki, woreczki, kostki zapachowe czy aerozole, żeby poprawić swój komfort i zachować higienę wśród odzieży.

Skąd się bierze z ten niechciany zapach? Czy są sprawdzone sposoby na przechowywanie rzeczy, aby dłużej zachowały świeżość? Czy zawsze musimy sięgać po chemiczne odświeżacze, które niekoniecznie są dobre dla naszego zdrowia? Jak samodzielnie wykonać woreczek zapachowy i codzienne cieszyć się ulubionym zapachem, gdy tylko sięgamy do wnętrza szafy?

Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszym najnowszym poradniku na blogu. Przekonacie się, że inspiracji do zapachu można szukać wszędzie i nie tak trudno samemu zadbać o higienę i wyjątkowy aromat swojej szafy. Sięgnij po więcej podpowiedzi i porad do wpisu: „Sposoby na ładny zapach w szafie”

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog