Otwarcie Showroom-u Komandor w Poznaniu

Showroom Komandor to nowe miejsce na mapie Poznania w Galerii Polskie Meble, Aleje Solidarności 34, w którym nowoczesny design obcuje z funkcjonalnością, jakością i elegancją. Otwarty w dniu 1 października salon to ciekawie zaaranżowana przestrzeń, której znakiem rozpoznawczym są meble i rozwiązania inspirowane najnowszymi trendami, zachwycające swoim wyglądem, klasą, perfekcją wykonania i funkcjonalnością, ale w polskim, rodzimym wydaniu. Showroom to także świeże oblicze marki Komandor, która nadal dla wielu Polaków jest synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi. 

Showroom Komandor w Poznaniu

- Tworząc w Poznaniu Showroom chcieliśmy nie tylko przełamać stereotypy związane z postrzeganiem marki jako producenta szaf, ale pokazać również, że polskie meble to produkty najwyższej jakości, które funkcjonalnością i designem nie odbiegają od swoich światowych odpowiedników - mówi o projekcie Prezes Komandor Wielkopolska Izabella Karnauch, pomysłodawczyni Showroom-u Komandor

Na powierzchni ponad 200 m2 zobaczyć można przestronne garderoby, wyjątkowe meble „szyte na miarę”, które odnajdą się w każdym stylu, szafy z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi w designerskich ramach, stoły i stoliki kawowe oraz komody na bazie metalowych stelaży, nowoczesne łóżka w zaskakujących aranżacjach. Ciekawe aranżacje tworzą także regały wsparte na profilach aluminiowych w modnych kolorach bieli, czerni i grafitu, szklane witryny, aranżacja strefy łazienki, przedpokoju, sypialni i salonu. 

Dla wygody klientów w salonie przygotowano dedykowane strefy obsługi oraz miejsce do pracy z projektantami. Można w nich zaprojektować wymarzone meble, porozmawiać o projekcie oraz zobaczyć i dotknąć proponowane rozwiązania, materiały czy surowce. Showroom to strefa inspiracji zarówno dla klientów indywidulanych jak i architektów oraz projektantów.

Sypialnia - Showroom Komandor w Poznaniu

Biblioteczka - Showroom Komandor w Poznaniu

Showroom Komandor w Poznaniu

Jeśli więc ktoś spodziewa się klasycznej szafy z drzwiami przesuwnymi to spotka go ogromne zaskoczenie. Zapraszamy serdecznie. Więcej informacji o nowym Showroom-ie znaleźć można pod adresem: www.showroom.komandor.pl

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog