ORTO - nowy system zabudowy wnętrz

Stworzony w zgodzie ze światowymi trendami wzornictwa system kolumnowy Orto to nowa propozycja w ofercie Komandor. Zachwyca on przede wszystkim prostą i minimalistyczną formą. Nowoczesny, smukły profil w najmodniejszych odcieniach bieli, anody naturalnej i matowego grafitu daje wiele możliwości konstrukcyjnych, pozwalając na dowolną aranżację każdego wnętrza. 

Profil nośny na którym wspiera się cała konstrukcji montowany jest do ściany pomieszczenia za pomocą specjalnego zaczepu z maskownicą. Dolną cześć profilu stanowi regulowana stopka z wkładką antypoślizgową. Wystarczy zamontować półki, szuflady, szafki lub drążki, by uzyskać mebel spełniający w pełni potrzeby użytkownika. Daje to duże pole do popisu podczas kreowania przy jego użyciu mebli i regałów aranżujących przestrzeń.

Aranżacja garderoby w systemie ORTO

System kolumnowy Orto to bardzo wszechstronny system, znajdujący wiele zastosowań. Doskonale sprawdza się jako wypełnienie wnęki garderoby, pozwala na funkcjonalne zagospodarowanie kuchni czy spiżarni, wspaniale pełni też rolę niebanalnego regału, biblioteczki czy eleganckiej zabudowy salonu. 

Prosty i designerski kształt profilu tworzy uniwersalną formę, dzięki czemu zabudowy w systemie Orto odnajdą się niemal w każdym wnętrzu. Poprzez odpowiedni dobór koloru profilu nośnego ciekawie podkreślą styl industrialny i loftowy, nadadzą lekkości wnętrzom skandynawskim, a nowoczesnym aranżacjom przydadzą świeżości i oryginalności. 

Liczymy na to, że nasz nowy produkt spotka się z zainteresowaniem na rynku i podobnie jak szafy, Orto zagości w wielu domach i w przestrzeni publicznej. 

Aranżacja białego salonu w systemie ORTO Aranżacja białego salonu w systemie ORTO Aranżacja ciemnego salonu w systemie ORTO Aranżacja ciemnego salonu w systemie ORTOAranżacja garderoby w systemie ORTO

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog