Organizujemy szafę dla piłkarza

Szafa na piłkarskie akcesoria i odzież - temat bardzo na czasie, zwłaszcza w trakcie Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Niemal każdy chłopiec, już od najmłodszych lat, patrząc na swoich piłkarskich idoli marzy, aby być taki jak oni. Zielona murawa, kolorowe stroje, szał kibiców na trybunach po zdobytym golu i sława -  kogo to nie zachwyca?

Szafa dla młodego piłkarza

Zanim jednak mały Jaś stanie się Janem i wybiegnie na swój pierwszy wymarzony mecz przed nim jeszcze długa droga, wiele treningów i pracy nad samym sobą. Jak pomóc dziecku w rozwijaniu i pielęgnacji tych marzeń? Najlepiej zacząć od najbliższego otoczenia. Wprowadzając do pokoju dziecka piłkarskie akcenty stworzysz doskonałe podwaliny pod rozwijające się hobby i miejsce, w którym młody trampkarz będzie czuł się wyjątkowo.

Wykładzina lub dywan w kształcie boiska, piłka do gry czy pojemna szafa, na froncie której umieścisz grafikę z piłkarskim motywem lub sylwetką ulubionego piłkarza to dobry początek. Nie tylko podsyca w dziecku zainteresowanie, daje poczucie wyjątkowości, ale uczy również dyscypliny i odpowiedzialności. W takiej szafie dla młodego piłkarza znajdzie się miejsce na wszystkie najważniejsze dla niego rzeczy, zarówno te osobiste, jak i związane z ukochaną dyscypliną, czyli koszulki, dresy, korki czy piłkę. A co ważne, sam będzie musiał dbać o ich właściwe przechowywanie i porządek. Takie cechy z pewnością przydadzą mu się kiedyś na boisku. 

Na naszym blogu, w specjalnym wpisie „Szafa dla piłkarza”, podpowiadamy jak najlepiej zaaranżować funkcjonalny i praktyczny mebel, który nie tylko przechowa najważniejsze piłkarskie atrybuty, ale także stanie się ozdobą młodzieżowego pokoju i dumą niejednego piłkarza. Może w czasie wakacji warto pomyśleć o zmianie aranżacji chłopięcego pokoju? 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog