Opal z nagrodą Dobry Design

Zakończyła się VI edycja konkursu Dobry Design 2019. Już oficjalnie możemy powiedzieć „Mamy to”. Nagrodę główną w konkursie Magazynu Dobrze Mieszkaj oraz portalu dobrzemieszkaj.pl - Dobry Design 2019 w kategorii „Nagroda Konsument” zdobył nasz system drzwi uchylnych - Opal. 

To ogromne wyróżnienie i wielka radość, że zaproponowane przez nas rozwiązanie do drzwi uchylnych, zostało docenione przez klientów, którzy odkryli jego wielki potencjał i tym samym spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. 

W imieniu firmy Komandor, nagrodę z rąk organizatora Konkursu odebrała Ewelina Karasek - Marketing Manager Komandor SA. Wręczenie statuetek i nagród Laureatom odbyło się na oficjalnej i uroczystej gali, w dniu 6 grudnia 2018 r podczas Forum Dobrego Designu w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

 

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszonych zostało ponad 200 produktów w 12 kategoriach. Każdy zgłoszony produkt podlegał ocenie komisji, która brała między innymi pod uwagę jego design, walory wzornicze, jakość wykonania, innowacyjność, użyteczność i funkcjonalność. Nagrody dla produktów w poszczególnych kategoriach przyznawało jury złożone z 150 architektów i projektantów wnętrz. To oni, swoim fachowym okiem i podsiadaną wiedzą, zdecydowali kto został finalistą Konkursu. 

Równolegle z pracami Jury, odbywało się także głosowanie wśród internautów, czyli konsumentów, którzy swoimi głosami decydowali jaki produkt najbardziej ich zainteresował i według ich opinii, zasługuje na wyróżnienie oraz Nagrodę Konsumenta.

Dziękujemy wszystkim, którzy w internetowym głosowaniu oddali swój głos na nasz system i gratulujemy pozostałym zwycięzcom. Liczymy, że Opal będzie inspirował do tworzenia wyjątkowych aranżacji i mebli nie tylko w przestrzeni sypialni i garderoby, ale także pokoju dziennego, kuchni i jadalni. Ten werdykt jest dla nas bardzo ważny. 

Więcej na temat systemu Opal można przeczytać TUTAJ

Prezentujemy kilka realizacji z wykorzystaniem systemu Opal

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog