Nowe trendy w garderobie

Słowo „garderoba” zawsze wywołuje przyjemne skojarzenia i zazwyczaj przenosi nas w wyobraźni do eleganckiego wnętrza, w którym na półkach, wieszakach i w każdym kącie panuje ład i porządek z równo poukładanymi i wiszącymi rzeczami. Garderoba – przestrzeń, o które marzy lub marzył praktycznie każdy z nas. Ale czy wiecie, że w urządzaniu garderób same półki i wieszaki już nie wystarczą? Teraz słowo „garderoba” nabiera nowego znaczenia, podążając za najnowszymi trendami i nurtami w aranżacji wnętrz.

Personalizowane garderoby, szyte na miarę, ulegają ciekawym transformacjom, dopasowując się do potrzeb swoich właścicieli. Z miejsca przechowywania odzieży i domowych przedmiotów, które należy ukryć, stają się prawdziwymi enklawami i pokojami relaksu. Nowa stworzona przestrzeń garderoby to luksusowy pokój z dodatkowymi wygodami i gadżetami, w której sama funkcja przechowywania nierozerwalnie łączy się z funkcją eksponowania i to w bardzo wyrafinowany i nietuzinkowy sposób.

Współczesna garderoba to prywatny butik, w którym trzymamy i coraz bardziej oryginalnie prezentujemy swoje rzeczy, ciesząc się ich widokiem i samym faktem posiadania. 

Zobaczcie, jakie nowe nurty zdominowały aranżację garderób i na co zwrócić uwagę podczas ich planowania, aby być na czasie, nie tracąc nic z funkcjonalności tego wyjątkowego miejsca.

W naszym najnowszym wpisie na blogu prezentujemy 4 wybrane, najgorętsze trendy: 

  1. Trend: Systemy do zabudowy wnętrz jako element bazowy garderoby
  2. Trend: Wyspa - centralne miejsce wnętrza 
  3. Trend: Szklane witryny – wyjątkowa ekspozycja wyjątkowych rzeczy 
  4. Trend: Przestrzeń zamknięta, a jakby otwarta

 

Sprawdźcie, czym charakteryzuje się każdy z trendów i jak ciekawie odmienia wnętrze garderoby zamieniając je w wyjątkowo komfortowy, garderobiany pokój we wpisie na blogu "Nowe trendy w aranżacji garderoby"

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog