Nowe organizery do szuflad, które zadbają o Twoje rzeczy

W szufladach jak to w szufladach - zmieści się wiele różnych rzeczy. Jednak z odnalezieniem tej jednej, właściwej jest już trochę gorzej, zwłaszcza kiedy mamy ich za dużo. Chaos w szufladzie to przekopywanie się przez poplątane tekstylia czy biżuterię, szukanie rzeczy do pary i nurkowanie do samego dna. Dzięki funkcjonalnym wkładom do szuflad z pianki Eva z wykończeniem flock imitującym atłas, szybko i łatwo pozbędziecie się tych problemów. Każda, nawet najdrobniejsza rzecz znajdzie swoje miejsce i odnalezienie jej będzie bardzo proste. Bielizna, biżuteria, krawaty czy apaszki – wszystko poukładane, posegregowane i pod ręką.

Organizer do szuflad Komandor

Flokowane organizery Komandor

Komandor wprowadził do swojej oferty trzy modele wkładów, dopasowanych do szuflad o wymiarach 600 x 450 mm.  Aby mieć pełny dostęp do wnętrza szuflady, zalecany jest wybór prowadnicy Hettich Quadro V6 z pełnym wysuwem.

Koniec z bałaganem i przeładowanymi szufladami. Przygotowane przez nas organizery nie tylko pomogą w utrzymaniu porządku, ale także dzięki zastosowanym materiałom, zadbają o komfort i higienę rzeczy. 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog