Marka Komandor z tytułem Konsumencki Lider Jakości 2017

Najbardziej cenne są głosy naszych klientów. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni, że przypadło nam w udziale zwycięskie Złote godło w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2017. Głosami klientów marka KOMANDOR zajęła w nim I. miejsce w kategorii "ZABUDOWA WNĘK I BUDOWA SZAF". 

Komandor Konsumencki Lider Jakości 2017

Cieszy nas fakt, że marka Komandor to nie tylko synonim szaf z drzwiami przesuwnymi, ale także, jak wynika z przeprowadzonych podczas plebiscytu badań*, kojarzy się klientom z:

  1. Wysokiej jakości produktami
  2. Nowoczesnością
  3. Wieloletnim doświadczeniem

Ogólnopolski program KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2017 realizowany jest przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. Głównym celem programu jest wyłonienie najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku. Podczas prowadzonych badań konsumenckich gromadzone są opinie aktywnych konsumentów oraz wiedza na temat jakości wybranych produktów i usług, a także skojarzeń, jakie budzą u konsumentów badani producenci. Bardzo istotna jest również grupa badawcza, którą obejmuję aktualne badania, ponieważ były one prowadzone na próbie aż 12 100 respondentów.

Co zatem sprawiło, że marka Komandor została uznana za Lidera Jakości i jest polecana przez 57,4% badanych? Respondenci tak motywowali swój wybór*: 

  1. Darzę tę firmę zaufaniem
  2. Świetna jakość produktów 
  3. Ich realizacje są piękne, trwałe i pakowne
  4. To dobrej jakości produkt ze świetnym wyglądem

Co niezwykle ważne i warto podkreślić, 51,5% badanych używa na co dzień produktów Komandor, więc ich opinia jest naprawdę miarodajna i poparta własnym doświadczeniem.  

Dziękujemy za okazane marce Komandor zaufanie i oddane w badaniu głosy. To dzięki Wam, szanowni Klienci, uzyskaliśmy możliwość otrzymania czwartego w naszym dorobku ZŁOTEGO godła KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2017. (Poprzednie firma otrzymała w latach 2013, 2015 i 2016).

Ta nagroda z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju oraz zwiększenia rozpoznawalności naszej marki. Dla nas jest to również dodatkowe wyzwanie i motywacja do działania, żeby produkty i usługi Komandor były jeszcze lepsze, bardziej funkcjonalne, a firma bardziej otwarta i przyjazna ludziom. 

‘* Dane pochodzą z raportu organizatora plebiscytu

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog