Living Coral kolorem roku 2019

Wszędzie już głośno o kolorze roku 2019 – Living Coral. Jedni łapią się za głowy – dla kogo i po co taka barwa? Inni wzdychają i zastanawiają się, co z nim zrobić i jak go wykorzystać? A niektórzy zacierają ręce, bo czują ten kolor całym sobą, widzą go oczami wyobraźni we wnętrzach, w przestrzeni i w detalach. Tak czy inaczej nowo okrzyknięty przez Instytut Pantone kolor roku nie jest ani zbyt spokojni, ani nijaki, ani nie jest nazbyt agresywny i na pewno ciekawie wpisze się w stylistykę ulic, wnętrz, architektury czy współczesne środki społecznej komunikacji. 

Kolor roku Pantone 2019

Living Coral jest energetyczny, ale jednocześnie elegancki. Ociepla wszystko, z czym go zetkniemy, przełamuje bariery, wywołuje uśmiech i poczucie bezpieczeństwa. Właściwie kolor ten jest łącznikiem różnych kultur, tradycji, charakterów i stylów życia. Każdy odnajdzie w nim cząstkę siebie, swoich marzeń i emocji. To właśnie emocje, chęć nawiązania i budowania relacji oraz umacnianie więzi społecznych sprawiły, że Pantone wybrał Living Coral na barwę roku 2019.   

Więcej o samym kolorze oraz inspiracje jak wykorzystać go we wnętrzach i z jakimi barwami łączyć, znajdziecie na naszym blogu we wpisie „Living Coral – kolor roku 2019”. Mamy nadzieję, że przesłanie, jakie niesie ze sobą ta barwa, będzie towarzyszyło Wam przez cały następny rok, a kolor koralowy zagości w Waszych wnętrzach.

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog