Laureaci styczniowego konkursu

Znamy już laureatów konkursu, jaki organizowaliśmy na naszym firmowym FanPage-u Komandor. Komisja Konkursowa przeglądnęła wszystkie zamieszczone wpisy i po burzliwych obradach, podjęła ostateczną decyzję. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w organizowanym przez nas konkursie „Z jakim meblem Komandor się utożsamiasz i dlaczego?” Popularność zabawy i ilość umieszczonych pod postem konkursowym odpowiedzi była dla nas dużym zaskoczeniem. Wiele wpisów jest bardzo kreatywnych, oryginalnych, ciekawych, a niejednokrotnie emocjonalnych. Podzieliliście się z nami swoimi historiami, wspomnieniami, odczuciami i spostrzeżeniami. Niektórzy obdarowali nas dawką pozytywnego uśmiechu. Style pisarskie były bardzo różne od prozy, poprzez rymy częstochowskie, poezję, aż po poematy na miarę prawdziwego wieszcza. Tak naprawdę każdy z uczestników Konkursu zasłużył na nagrodę, ale regulamin jasno określał, że możemy wyłonić jedynie 3 Laureatów.

Wybór ten był niezmiernie trudny i wywoływał wiele emocji i dyskusji wśród członków Komisji, bo jakość nadesłanych prac była naprawdę imponująca. Niniejszym z dużą przyjemnością informujemy, że Laureatkami Konkursu zostały:

  • Joanna Drohomirecka - za sentymentalny opis szafy, która pomieści wszystko i na lata. 

  • Jolanta Warszawska -  za wcielenie się w rolę komody, jako domowej skarbnicy tego, co ważne i mniej ważne. 

  • Żaneta Piątkowska -  za humorystyczne porównanie się do wygodnego łóżka, które koi najbardziej skołatane nerwy.

Zestawy gadżetów firmowych Komandor już są spakowane i gotowe do wysłania. Wkrótce powinny dotrzeć do naszych Finalistek. Mamy nadzieję, że każdy z nich będzie spełniał swoją rolę i ułatwiał codzienne czynności.  

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za tak liczne wzięcie udziału w naszej zabawie, a Laureatkom gratulujemy zwycięstwa. 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog