Laureaci konkursu "Komandor inspiruje"

Znamy już Laureatów naszego konkursu „Komandor Inspiruje”, jaki organizowaliśmy na firmowym FanPage-u Komandor. Komisja Konkursowa spośród nadesłanych wpisów wyłoniła 3 równorzędnych Zwycięzców, którzy jej zdaniem najlepiej wykonali konkursowe zadanie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w zabawie. Cieszymy się, że nasze aranżacje stanowią dla Was inspirację do zmian we własnym otoczeniu, niezależnie od tego czy jest to tylko zakup nowej komody czy kompletna rewolucja, polegająca na zmianie pokoju z dziecięcego na małżeńską sypialnię. 

Dla każdego z nas zmiana może mieć inne znaczenie. Czasami jest to odcięcie się od przeszłości, czasami nowy start lub uporządkowanie tego, co akurat nas otacza. Najważniejsze jest podjęcie decyzji i zobaczenie nowych możliwości. Zmiany są zawsze na dobre i tak należy do nich podchodzić. Pokazują nowe perspektywy i wyznaczają nowe drogi. Mamy nadzieję, że proponowane przez nas rozwiązania będą nadal inspirowały do małych i dużych kroków, przeprowadzając Was przez najnowsze trendy, rozwiązania i style, aby Wasze wnętrza były piękniejsze, a życie łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Wybór zwycięzców nie był prosty i tak naprawdę każdy z uczestników naszej zabawy zasłużył na nagrodę. Regulamin jednak jasno określał, że możemy wyłonić jedynie 3 Finalistów. Niniejszym z dużą przyjemnością informujemy, że Laureatami Konkursu zostali:

Kamila Ołownia – za inspiracje garderobą, w której znajdzie się miejsce nie tylko na to co teraz, ale także na sentymentalne wspomnienia z przeszłości 

Tomasz Winkler - za inspirację salonem, w którym zagoszczą ciepłe barwy, rodzinna atmosfera i znajdzie się miejsce na meblościankę, jako domową biblioteczkę oraz miejsce na galerię zdjęć i pamiątki z wyjazdów. 

Ryszard Demski – za inspirację sypialnią z pojemną szafą i łóżkiem, która po wyjściu dzieci z gniazda rodzinnego przejdzie transformację i stanie się przytulnym miejscem relaksu dla rodziców.  

Zestawy gadżetów firmowych Komandor są już gotowe do wysłania i wkrótce powinny dotrzeć do naszych Finalistów. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w Konkursie „Komandor Inspiruje”, a Laureatom gratulujemy zwycięstwa. 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog