Laur Klienta 2017 dla marki Komandor

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że Komandor otrzymał prestiżową nagrodę w postaci złotego godła Laur Klienta 2017. To już kolejne wyróżnienie tego typu dla marki Komandor. 

Jak oficjalnie poinformował nas organizator plebiscytu:
„W tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności Laur Klienta 2017 przeprowadziliśmy sondaże w kategorii Producenci systemów do zabudowy wnęk i szaf. Respondenci podczas sondaży odpowiadali na pytanie: "Jakiego producenta systemów do zabudowy wnęk i szaf uważa Pani/Pan za najlepszego i poleca innym? Oficjalnie potwierdzam, że firma Komandor S.A. zdobywając 44% głosów uplasowała się na pierwszej pozycji. Serdecznie gratuluję!”

Certyfikat Laur klienta Komandor

Głosy w plebiscycie zbierane były drogą telefoniczną, poprzez plebiscyt na stronie internetowej konkursu: laurklienta.pl oraz plebiscyt na partnerskich stronach internetowych.

„Laur Klienta” to największy projekt ogólnopolski oparty na sondażach klientów, który jest dla producentów i firm potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie lub usłudze. Jest to o tyle ważna nagroda, że przyznają ją sami Klienci, a nie grono wyznaczonych jurorów. To zdanie i opinia Klientów są decydujące i pomagają w wyłonieniu liderów jakości i innowacyjności.   

44% to doskonały wynik, który potwierdza pozycje Komandora jako lidera na rynku Utwierdza on nas w przekonaniu, że atuty za jakie Klienci cenią naszą markę, czyli wysoka jakość produktów, doświadczenie, wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań, kreowanie trendów oraz bardzo dobra obsługa klienta to elementy, które nie ulegają dewaluacji. Przeciwnie to kapitał firmy, który cały czas procentuje budując i umacniając zaufanie naszych klientów. 

Otrzymane wyróżnienie i Laur Klienta 2017 to przede wszystkim zasługa całej sieci Komandor i podziękowanie za dobrze wykonywaną pracę na rzecz marki. Każda z osób pracujących dla firmy miała w zdobyciu Lauru swój udział: od konstruktorów, pracowników produkcji, poprzez obsługę salonów, projektantów, Autoryzowanych Dealerów aż po Grupy Montażowe. To właśnie codzienną pracę tysięcy naszych pracowników, ich zaangażowanie, doświadczenie, profesjonalizm oraz wysoką jakość produktów docenili Klienci głosując na firmę Komandor w tym prestiżowym plebiscycie.

Laur klienta Komandor 2017

Z dumą dokładamy więc następne Złote Godło do naszego portfolio. 

Dziękujemy Klientom za tę wspaniała nagrodę oraz dotychczasowe zaufanie do marki i produktu. Złote godło Laur Klienta 2017 to dla nas doskonała motywacja do dalszego podnoszenia poziomu usług i jakości produktu Komandor. To także wspaniałe podsumowanie 25 lat naszej pracy, w tym ważnym jubileuszowym dla firmy roku. Dołożymy wszelkich starań, żeby codzienne życie w polskich domach było coraz łatwiejsze, a wędrówka przez Świat Rzeczy Poukładanych jeszcze przyjemniejsza. 

Więcej nagród dla marki Komandor znajduje się w zakładce Nagrody i wyróżnienia

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog