Kuchnia w kolorach ziemi

Naturalne materiały, kolory ziemi na meblach, ścianach i podłodze oraz zieleń - zestaw idealny. Dzięki niemu stworzysz w kuchni prawdziwą oazę i przestrzeń do posiłków z bliskimi, rozmów z przyjaciółmi i miejsce do gotowania. 

Kuchnia w kolorach ziemi

Planując aranżacje kuchni warto wybrać opcje „na wymiar”. Oznacza to nie tylko dopasowanie do wnętrza i jego wymiarów, ale także do siebie, swoich wymagań, poczucia estetyki i ulubionego stylu. Dzięki temu wykorzystasz maksymalnie dostępną przestrzeń, dobierzesz ulubione kolory i stworzysz wyjątkowe miejsce na planie swojego domu.

Piękna kuchnia nie musi być biała czy szara. To właśnie wtrącenia drewnianych elementów lub dekorów imitujących piękno drewna bardzo ocieplą wnętrze, nadając mu eleganckiego i domowego charakteru. Fronty o ciekawym rysunku drewna, beton na ścianie lub pod postacią blatu, elegancka biel lub czarne akcenty, a do tego wyjątkowe uchwyty oraz oryginalne kuchenne akcesoria. Jest tyle możliwości, żeby wykreować piękną kuchnię w kolorach ziemi i drewna. 

Jeśli więc masz w planach zakup kuchni, zastanów się na czym Tobie najbardziej zależy. Rozejrzyj się dookoła i zainspiruj naturą. Ona doskonale podpowiada co i jak ze sobą zestawiać. Zaplanuj funkcjonalną kuchnię, w zgodzie z trendami i naturą, a potem przyodziej ją w pachnące zioła. Zobaczysz, że codzienne gotowanie będzie prawdziwą ucztą dla oczu i podniebienia.

Oto przepis na wyjątkową kuchnię - zapraszamy na naszego bloga do wpisu Kuchnia w kolorach ziemi i drewnie 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog