Konsumencki Lider Jakości 2019 dla marki Komandor

Już po raz 6 marka Komandor głosami konsumentów, w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019, zajęła I. miejsce w kategorii "ZABUDOWA WNĘK I BUDOWA SZAF" uzyskując tym samym ZŁOTE godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019!

Tegoroczne badania w ramach programu Konsumencki Lider Jakości obejmowały aż 700 kategorii produktowych i wykonywane były na próbie 12 000 respondentów w całym kraju. 

Głównym celem cyklicznie wykonywanego badania jest wyłonienie na polskim rynku najlepszych firm, które cieszą się największym zaufaniem klientów zarówno w zakresie dostarczanych produktów, jak i świadczonych usług. 

Co niezwykle istotne, podczas badania identyfikowani są nie tylko sami Liderzy rynku, ale także:

  • zbierana jest wiedza na temat oferowanych przez nich produktów i usług, 
  • budowana jest lista skojarzeń, jakie wzbudza firma wśród konsumentów,
  • gromadzona jest opinia klientów na temat danej firmy i jej produktów.

 

Zdaniem respondentów o pozycji Komandora jako Lidera na rynku zabudów i szaf na wymiar zdecydowały przede wszystkim:

  • indywidulane dopasowanie produktów do potrzeb konsumentów, 
  • dobra jakość produktów, z których wykonywane są szafy
  • solidność, trwałość i bezawaryjność produktów
  • dobry stosunek jakości do ceny
  • jakość i niezawodność mebli. 

 

Dziękujemy wszystkim klientom i głosującym, którzy oddali głos na naszą markę i że zechcieli podzielić się swoją opinią z innymi. Dzięki Wam kolejny raz zdobyliśmy zaszczytny tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2019 i potwierdziliśmy jakość naszych produktów, które od ponad 25 lat goszczą w wielu domach w Polsce i 42 krajach na całym świecie.

Uzyskany tytuł jest przede wszystkim zasługą naszych pracowników i całej sieci sprzedaży, na każdym szczeblu powstawania produktu i usługi. Dziękujemy każdemu, kto pracuje na rzecz marki Komandor za włożony wkład czasu, wiedzy, doświadczenia i umiejętności. To Wy codzienną pracą tworzycie tę firmę i budujecie jej wizerunek w oczach klientów.  

Postaramy się, aby skojarzenia, które według respondentów łączą się z marką Komandor jak odpowiedź na potrzeby klienta, wysoka jakość, solidność i doskonałe rozwiązanie, nadal były myślą przewodnią naszych działań i naszej pracy.

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog