Komandor na Targach Warsaw Home

Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji Komandor podczas targów Warsaw Home 2019. Będzie nam miło gościć Was na naszym stoisku, na którym zaprezentujemy ciekawe i nowe rozwiązania do przestrzeni domu. Mamy nadzieję, że zachwycą Was one nie tylko swoim designem, ale przede wszystkim funkcjonalnością i praktycznością.  Na 73 metrowym stoisku poczujecie się jak w dobrze przemyślanym i zaprojektowanym wnętrzu. Tutaj każdy mebel został „skrojony na wymiar”, aby pełnić konkretną rolę, do jakiej został stworzony oraz niesie dużą dawkę pozytywnych emocji i daje poczucie komfortu. 

Odbywające się w dniach 3-6 października 2019 roku targi Warsaw Home to wielki biznesowy event wyposażenia wnętrz, noszący już miano największego tego typu wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej. Z roku na rok przyciąga on coraz większą rzeszę zwolenników i miłośników dobrego designu, funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań oraz wyjątkowych mebli czy artykułów wyposażenia wnętrz. Zapewne tegoroczna, 4 już edycja nie będzie odbiegała od standardów, a opinia o wydarzeniu sprawi, że teren targów Warsaw Home w Nadarzynie odwiedzi rekordowa liczba wystawców i odwiedzających. Przez cztery dni imprezy swoje produkty prezentować będą wystawcy i dystrybutorzy z Polski i zagranicy, którzy dzielić się będą także swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami na temat branży meblowej. Warsaw Home to również okazja do uczestnictwa i wysłuchania ciekawych prelekcji, rozmów, dyskusji dotyczących nowych trendów, technologii, zwyczajów zakupowych i stylów aranżacyjnych.

Targi podzielone zostały na 5 stref:

  1. Select Design - z oryginalnymi i ciekawymi produktami klasy premium do domu, biura i branży HoReCa, które wyrażają nowe trendy, przyciągają uwagę nieszablonowymi rozwiązaniami i designem.
  2. Select Furniture - strefa mebli i artykułów będących częścią naszych codziennych wnętrz, ale łączących design z tak pożądaną dzisiaj funkcjonalnością.
  3. Deco - miejsce ekspozycji artykułów i dekoracji, które nadają wnętrzom charakteru, podkreślają ich klimat i ułatwiają codzienne funkcjonowanie.
  4. Kitchen & Dining - strefa pięknych, funkcjonalnych kuchni i elementów ich wyposażenia. Tutaj kuchnia staje się przestrzenią bez tajemnic.
  5. Interior Finish - baza i tło wszelkich zmian w domu czy mieszkaniu, czyli elementy konieczne przy niewielkim remoncie lub wielkiej metamorfozie wnętrza. Królestwo materiałów wykończeniowych, okien, łazienek, podłóg i drzwi.


Już dzisiaj zarezerwujcie sobie czas, aby poczuć tę wyjątkową atmosferę Targów, poobcować z nowymi trendami, rozwiązaniami i designem. Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo. Czekamy na Was na ekspozycji Komandor w Hali E, na stoisku 4.8, gdzie goszczą wnętrza z charakterem. 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog