Komandor na Międzynarodowych Targach Mebli Interzum 2017 w Kolonii

W dniach 16-19 maja 2017 gościliśmy na Międzynarodowych Targach Mebli Interzum 2017 w Kolonii, na którym prezentowaliśmy NOWOŚCI w ofercie Komandor. Targi w Kolonii już od wielu lat uznawane są za jedne z największych i najważniejszych wydarzeń dla światowej branży meblowej. 

Podobnie było i w tym roku, targi odwiedziło ponad 69 000 odwiedzających ze 152 krajów, co stanowi ponad 19% wzrost liczby odwiedzających w stosunku do poprzedniej edycji. Swoje produkty zaprezentowało 1732 firmy z 60 krajów, wśród których nie mogło zabraknąć firmy Komandor.

Niezwykle miło nam, że stoisko marki Komandor cieszyło się ogromną popularnością wśród zwiedzających targi. W ciągu 4 dni targów nasze stoisko odwiedziło kilka tysięcy odwiedzających. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyły się nowości, których premiera już niedługo odbędzie się na rynku polskim. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spotkają się z dużym zainteresowaniem klientów i pomogą jeszcze ciekawiej, designersko i funkcjonalniej aranżować przestrzeń domu, mieszkania oraz mebli. 

Poniżej kilka zdjęć z targów:

 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog