Kolory, dekory, struktury - trendy 2019

Poznajcie sześć wyjątkowych inspiracji, w których kolor, struktura i faktura łączą się w jedno, dając możliwość kreowania pięknych wnętrz na czasie i w zgodzie z najnowszymi trendami.

  1. „Szmaragdowe zanurzenie”
  2. „Nadmorskie wydmy”
  3. „Poranne caffe latte”
  4. „Gwiezdna konstelacja”
  5. „Odrobina słodyczy”
  6. „Ponadczasowa elegancja”

Zaproponowane przez nas tablice inspiracji zostały zaprezentowane na stoisku Komandor podczas targów 4 Design Days w Katowicach. Ich głównym zadaniem i przesłanką było pokazanie kierunku w jakim dążą najnowsze propozycje w świecie aranżacji. Miały także zwrócić uwagę na estetyczne i bardzo oryginalne łączenie materiałów, z których, pomimo dużej różnorodności w fakturze, kolorze czy strukturze, można nie tylko stworzyć bardzo designerskie meble, ale także wnętrze o wyjątkowym klimacie i aurze.

W skład każdej z tablic wchodzi kilka materiałów, ale utrzymanych w kanonach, stylowych, z klasą i o ponadczasowym charakterze. Znajdziecie tam płyty laminowane w najmodniejszych dekorach, płyty akrylowe, lustra, szkło z połyskiem oraz w wyrafinowanej wersji sati, a także systemy Komandor, które ułatwiają scalenie pokazanych dekorów w bryle mebla. 

Zobaczcie, jak można połączyć wiele płaszczyzn, wiele struktur oraz kolorów, aby wprowadzić do wnętrza harmonię, elegancję i najnowsze trendy. Sprawdźcie, czy bardziej odpowiada Wam „Szmaragdowe zanurzenie”, czy oddacie się rozkoszy delektowania „Poranną caffe latte”? A może przypadnie Wam do gustu spacer po „Nadmorskich wydmach”? 

Oto sześć wyselekcjonowanych i dobranych z największą starannością moodboardów z materiałami do mebli i wnętrz na rok 2019. Poznajcie każdy z nich i wybierzcie swój ulubiony. Niech będzie dla Was przewodnikiem i inspiracją do tworzenia pięknych mebli i wnętrz.  Więcej informacji znajdziecie na naszym blogu we wpisie "Tablice inspiracji do mebli i wnętrz"

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog