Jak urządzić mały przedpokój?

Wydaje się, że mały przedpokój to mało urządzania. Teoretycznie tak, ale mały przedpokój to często duże wyzwanie, któremu muszą sprostać posiadacze mieszkań w blokach czy kawalerek. Przedpokój to przecież nie tylko przedsionek na ubrania wierzchnie i kawałek ciągu komunikacyjnego pomiędzy drzwiami a resztą mieszkania. 

Przedpokój to wizytówka mieszkańców i zapowiedź tego, co mogą zobaczyć dalej. Jaka to mówi przysłowie „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” i coś w tym chyba jest. Aranżacja przedpokoju, zwłaszcza kiedy jego wymiary czy rozkład nie dają zbyt dużego pola do popisu to bardzo kreatywne i dla niektórych karkołomne zadanie.

Aranżacja małego przedpokoju Komandor

łaściwie w jednej aranżacji musimy połączyć aspekt wizualny, funkcjonalny, praktyczny i do tego zgodny z własnym gustem. Na pewno nie sprawdzą się tutaj przypadkowo postawione meble, które ani kolorem, ani wymiarami nie pasują do wnętrza. Zbyt zagracony przedpokój będzie przytłaczał i zniechęcał, a pusty, raził brakiem gospodarności i aż prosił o jakąkolwiek aranżacje. Co więc zrobić i jakie meble wybrać, żeby wizytówka naszego domu nie tylko zachęcała gości do wejścia, ale także u nas gospodarzy wywoływała uśmiech na twarzy i poczucie błogości, kiedy przekraczamy próg mieszkania?

Mamy na to sprawdzone sposoby i idealnie zaprojektowane meble na wymiar, dla których rozmiar przedpokoju nie jest problemem, ale polem do popisu. Ty od siebie musisz jedynie dodać trochę serca, odrobinę kreatywności i szczyptę siebie. Domowy klimat od progu, odpowiednio urządzone wnętrze, ciekawie kolorystycznie zaaranżowana przestrzeń i funkcjonalne meble to elementy, na które powinniśmy zwrócić uwagę podczas urządzania każdego przedpokoju. A jeśli nadal potrzebujesz inspiracji i podpowiedzi, to znajdziesz je w naszej galerii oraz w przygotowanym przez nas wspólnie z Homebook.pl artykule „Jak zaaranżować mały przedpokój? Poznaj sprytne rozwiązania!”

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog