Ile kosztuje metr szafy na wymiar?

Jako producent mebli na wymiar, bardzo często spotykamy się z pytaniem: „Ile kosztuje metr szafy?” Na tak zadane pytanie nasuwa się tylko jedna odpowiedź - „To zależy”.

Zabudowa na wymiar to mebel bardzo złożony, składający się z wielu istotnych elementów, mających wpływ na jego cenę. Nie chodzi tu tylko o elementy konstrukcyjne, materiały, wyposażenia mebla czy jego rozmiar -  chociaż są to bardzo ważne czynniki. Istotne są także preferencje pytającego, przeznaczenie szafy, ilość i potrzeby użytkowników. Suma tych informacji, przetworzona w naszym specjalistycznym programie do projektowania, pozwala uzyskać bardzo precyzyjną i dokładną wycenę całego mebla wraz z kompleksową usługą transportu i montażu. 

Ile kosztuje m szafy

Szafa w jednym metrze może dla przykładu mieścić albo same półki, same wieszaki lub zestaw funkcjonalnych akcesoriów, szuflady i oświetlenie. Skąd mamy wiedzieć, o cenę którego metra pyta klient, kiedy zadaje bardzo ogólne pytanie? Podanie takiej ceny jest możliwe jedynie w przypadku gotowych, modułowych mebli w sklepach meblowych, które mają ściśle określone parametry, kolor i wyposażenie - czyli są takie same dla każdego. Szafy przesuwne na wymiar każdy ze swoich elementów mają spersonalizowany, indywidualnie dopasowany do otoczenia oraz preferencji użytkownika i jego potrzeb. 

Każda szafa jest inna, bo każdy ma inne oczekiwania, upodobania, styl aranżacyjny i potrzeby. Aranżacja każdej szafy to proces i ciekawa podróż, którą wspólnie odbywa klient i projektant, aby osiągnąć jak najlepszy efekt w postaci oryginalnego i funkcjonalnego mebla, który zaspokoi najważniejsze oczekiwania i zapewni komfort użytkowania.   

Zapraszamy na nasz blog do lektury artykułu „Ile kosztuje metr szafy”. Wyjaśniamy tam dokładnie jakie elementy i dlaczego mają wpływ na cenę mebla, dlaczego nie sprzedajemy szaf na metry oraz czy można w ogóle wyliczyć metr szafy, nie wiedząc nic o preferencjach kupującego. 

Liczymy, że te informacje podane w pigułce ułatwią zrozumienie zagadnienia, jakim jest „szafa na metry”  

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog