Gala wręczenia statuetek „Diament Meblarstwa 2018” za nami

4 grudnia b.r. w Warszawie, odbyło się podsumowanie jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce „Diament Meblarstwa 2018” organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o., wydawcę czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A. Uroczysta gala finałowa, którą poprowadził Krzysztof Szubzda, satyryk, konferansjer, pisarz i dziennikarz, miała miejsce w nietypowym, jak na tego typu konkurs miejscu, na stadionie Legii Warszawa.

Statuetkę oraz dyplom za system kolumnowny Orto, który otrzymał tytuł „Diament Meblarstwa 2018” w kategorii „strefa przechowywania - klasa Premium” w imieniu naszej firmy odebrał Prezes Komandor SA pan Mariusz Głogowski. 


fot. Tomasz Markowski/miesięcznik ,,BIZNES meble.pl”

Na galę i uroczyste spotkanie przyjechali wszyscy finaliści Konkursu, aby nie tylko odebrać nagrody dla swoich firm, ale także pogratulować innym laureatom otrzymanych wyróżnień. Spotkanie było także okazją, aby w rozmowach kuluarowych, podczas bankietu, wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami dotyczącymi branży meblowej i aranżacji wnętrz. 

Główną atrakcją wieczoru było zwiedzanie stadionu Legii Warszawa. Goście mogli więc osobiście zająć miejsce na fotelu selekcjonera Reprezentacji, usiąść na piłkarskiej ławce, zobaczyć szatnię oraz wejść do strefy VIP. To było niesamowite doświadczenie - poczuć wyjątkową aurę tego miejsca.


fot. Tomasz Markowski/miesięcznik ,,BIZNES meble.pl”


fot. Tomasz Markowski/miesięcznik ,,BIZNES meble.pl”

Szczegółowa relacja z rozdania nagród w konkursie ,,Diament Meblarstwa 2018” ukaże się w styczniowym wydaniu miesięcznika ,,BIZNES meble.pl”.

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog