Funkcjonalne wnętrze - praktyczne porady projektantów

Czy zastanawialiście się kiedyś, na czym polega projektowanie szafy lub garderoby? Na jakie rzeczy warto zwrócić uwagę, co gdzie umieścić, jak rozplanować wnętrze, aby było funkcjonalne i wygodne? Jak w ogóle przygotować się do urządzania szafy i jakie akcesoria warto wykorzystać? A może w samym planowaniu jest jakaś filozofia?  

Funkcjonalne wnętrze szafy i garderoby

Wbrew pozorom planowanie i urządzanie szafy lub garderoby to bardzo odpowiedzialne zajęcie oraz mnóstwo ważnych decyzji do podjęcia, z których konsekwencjami będziecie żyli przez wiele następnych lat. 

To, czy odpowiednio zaprojektujecie szafę lub garderobę, będzie miało wpływ na wasze codzienne życie, każdy poranek, każde wyjście z domu do pracy lub na spotkanie ze znajomymi. Dobrze zaplanowana szafa to także możliwość utrzymania ładu i porządku, a przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Warto więc poznać kilka ważnych zasad i technik, które sprawią, że stworzycie przyjazne, funkcjonalne i stworzone „na wymiar” wnętrze, dopasowane do waszych potrzeb i preferencji, w którym wszystko ma swoje miejsce. 

Aby przeprowadzić was przez ten niełatwy proces planowania i aranżacji wnętrza szafy, przygotowaliśmy dedykowany poradnik, w którym znajdziecie propozycję urządzenia szafy dla Niej i dla Niego oraz wspólnej szafy dla Pary, z wydzieleniem personalizowanych modułów dopasowanych do poszczególnych użytkowników. 

Nasz poradnik to kompendium wiedzy i wskazówek dotyczących funkcjonalnego rozplanowania wnętrza, wykorzystania możliwości, jakie dają dedykowane akcesoria oraz zbiór najważniejszych i praktycznych zasad przechowywania rzeczy. Niech będzie on dla was inspiracją do tworzenia „wnętrz na miarę”, według waszych potrzeb i oczekiwań, aby codzienność stała się łatwiejsza, a przechowywanie ubrań i utrzymanie porządku nie sprawiały żadnego kłopotu. 

Poznajcie zasady dobrego planowania. Zapraszamy do zapoznania się z dedykowaną zakładką lub pobrania specjalnego folderu.

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog