Funkcjonalna szafa w kuchni

Razem z portalem Homebook.pl w artykule „Szafa w kuchni, czyli sposób na funkcjonalne i efektowne wnętrze. Jak je zaplanować” pokazujemy, że szafa z drzwiami przesuwnymi to mebel o bardzo wszechstronnym zastosowaniu, który doskonale odnajdzie się w każdym pomieszczeniu w domu. 

Sypialnia, salon, przedpokój czy pokój dziecięcy to już właściwie kanony, ale kuchnia to nowa strefa, do której warto zaprosić funkcjonalną szafę. Być może dla wielu osób kuchnia to bardzo nietypowe miejsce dla szafy, niemniej jednak zyskujące coraz większą popularność, zwłaszcza w dużych mieszkaniach i otwartych wnętrzach. Szafa z drzwiami przesuwnymi doskonale porządkuje przestrzeń kuchni, ukrywając małe i duże AGD, pełni rolę domowej spiżarki i przechowalni, sprawdza się w roli witryny na domowe szkła i eleganckiego elementu łączącego otwartą kuchnię ze strefą salonu. To tylko kilka zalet tego rozwiązania, ale jakże praktycznych i przydatnych w organizacji domowego wnętrza. Czy szafę z drzwiami przesuwnymi w kuchni można potraktować jako alternatywę dla szafek kuchennych? Z całą pewnością tak – to propozycja dla osób szukających nietypowych i oryginalnych rozwiązań. A dla ceniących tradycyjne rozwiązania szafa może być doskonałym uzupełnieniem klasycznych mebli kuchennych. 

Zapraszamy do lektury artykułu w serwisie Homebook: „Szafa w kuchni, czyli sposób na funkcjonalne i efektowne wnętrze. Jak je zaplanować” 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog