Drzwi uchylne czy drzwi przesuwne? Które rozwiazanie wybrać

Na pewno niejeden raz zastanawialiście się które rozwiązanie w meblach jest lepsze? Przeczytajcie nasze podsumowanie, jakie przygotowaliśmy wspólnie z Homebook.pl i zdecydujcie sami. W artykule „Drzwi przesuwne i drzwi uchylne – które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu” wypunktowaliśmy zalety każdego z rozwiązań. Bo nie tylko sposób otwierania jest ważny, ale jeszcze kilka innych czynników, o których warto pamiętać przy wyborze właściwego systemu otwierania. 

Drzwi uchylne w sypialniDrzwi uchylne czy drzwi przesuwne

Nie ma złych rozwiązań, są jedynie nieodpowiednio dobrane. Z nami nie będziecie mieli takiego problemu i na pewno wybierzecie rozwiązanie najlepsze dla siebie.

Ponieważ dobrze wiemy, że potrzeby i oczekiwania są bardzo różne, posiadamy jakie firma w swojej ofercie zarówno systemy do drzwi przesuwnych (min. Szafir, Lazuryt, Heliodor, Onyx, Lux), jak i systemy do drzwi uchylnych (np. Opal). Dostępne są one w ciekawej i modnej kolorystyce, żeby z łatwością można było dopasować je stylistycznie do każdego stylu aranżacyjnego. 

Poszliśmy nawet o krok dalej, aby nasze systemy były jeszcze bardziej funkcjonalne i uniwersalne. W większości profili Komandor można wykonać zarówno drzwi uchylne, jak i przesuwne, łącząc obydwa sposoby otwierania w jednym meblu dla zachowania spójności wybranej aranżacji.

Jakie więc drzwi wybrać? Przesuwne czy uchylne?  Przeczytajcie i zdecydujcie sami.

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog