Drzwi Otwarte w salonach Komandor

Już dzisiaj w salonach Komandor rozpoczynają się Drzwi Otwarte, podczas których zostaną zaprezentowane nowości w ofercie: nowe systemy, nowe kolory i nowe akcesoria do wyposażenia szaf i garderób. Będzie to doskonała okazja do poznania nowych rozwiązań w aranżacji wnętrz przy pomocy systemu ORTO, zobaczenia ciekawych i funkcjonalnych akcesoriów, które pomogą zachować porządek w niejednej szafie i garderobie oraz do poznania designerskich kolorów systemów Szafir i Opal.  

 

ORTO – nowy, lekki system kolumnowy w ciekawych i oryginalnych kolorach, przy pomocy którego wykreujesz meble doskonale wpisujące się w nowoczesne, minimalistyczne, skandynawskie i loftowe wnętrza. ORTO ciekawie prezentuje się pod postacią garderoby, salonowego regału, biblioteczki czy niebanalnego przepierzenia pomiędzy pomieszczeniami. 

Systemy do mebli i szaf: przesuwny Szafir i uchylny Opal – ciekawe, nowoczesne profile o prostych i wąskich ramkach, które nietuzinkowo wyglądają w każdym wnętrzu i nadają klasy niejednemu meblowi czy zabudowie. Ich designerska kolorystyka, elegancki wygląd i ponadczasowość na pewno bez trudu znajdą wielu swoich zwolenników.

Akcesoria Mocca i nie tylko. Propozycja zarówno dla właścicieli szaf, jak i garderób oraz tych, którzy takich rozwiązań dopiero poszukują. Nowe akcesoria nie tylko pomagają w utrzymaniu porządku, ale także ułatwiają segregacje i odpowiednie przechowywanie rzeczy. To idealne rozwiązanie dla ludzi praktycznych, ceniących sobie wygodę i szanujących własny czas.   

Atrakcje czekają!!!

By umilić Państwu wizyty w naszych salonach, poza nowościami w ofercie przygotowaliśmy specjalne rabaty, które uczynią zakupy jeszcze przyjemniejszymi i korzystniejszymi, a także urodzinowe upominki, na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia. 

Drzwi Otwarte to także możliwość spotkania i konsultacje z projektantami oraz okazja, żeby bezpłatnie wykonać wycenę i projekt swojego wymarzonego mebla.  Miło nam będzie gościć Państwa w naszych Autoryzowanych Salonach. Zapraszamy na Drzwi Otwarte do 30 września.   

Przeglądaj informacje

Facebook
YouTube Blog