Diament Meblarstwa 2018 dla systemu Orto

Z dumą i satysfakcją informujemy, że system kolumnowy Orto Komandor został zwycięzcą 12 edycji Konkursu ,,Diament Meblarstwa 2018” otrzymując najwięcej eksperckich głosów w kategorii „strefa przechowywania - klasa premium”. 

W tym roku do Konkursu „Diament Meblarstwa”, którego organizatorami są Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA., zgłosiło się blisko 90 podmiotów, prezentując ponad 130 produktów: mebli, akcesoriów i komponentów. Kilkudziesięcioosobowa kapituła miała więc bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie, aby wyłonić spośród zgłoszeń te najlepsze.

Aranżacja salonu z wykorzystaniem systemu Orto
System Orto w aranżacji nowoczesnego salonu połączonego z kuchnią

Ponad 50 osobowe jury, które obradowało do 29 października, składało się z ekspertów w branży meblarskiej, dziennikarzy, naukowców, architektów, projektantów wnętrz, designerów, trendsetterów, blogerów, przedstawicieli organizacji zrzeszających firmy z branży meblarskiej, przedstawicieli salonów meblowych, hurtowni, firm patentowych i atestowych oraz technologów produkcji.

Zadaniem ekspertów był wybór najlepszych produktów, zgodnych z aktualnymi trendami, o ciekawym wzornictwie i innowacyjności. Pod uwagę brane były także zaawansowanie technologiczne, ergonomiczność oraz funkcjonalność.

Po zliczeniu głosów dla poszczególnych produktów nominowanych w danej kategorii i danej klasie, kapituła zdecydowała o wyróżnieniu i uhonorowaniu statuetką „Diament Meblarstwa 2018” w kategorii „strefa przechowywania – klasa premium” - systemu kolumnowego Orto.

Aranżacja garderoby z wykorzystaniem systemu Orto
System Orto w aranżacji garderoby

Nagroda ta uznaje wysoką jakość i oryginalność naszego produktu, jego wyrafinowany design, funkcjonalność i ciekawe wzornictwo. To dla nas bardzo cenne wyróżnienie, które potwierdza, że produkty Komandor są bardzo pozytywnie postrzegane nie tylko przez klientów, ale także przez ekspertów w branży meblowej i wyposażenia wnętrz.

Oficjalna gala finałowa, połączona z wręczeniem nagród, odbędzie się 4 grudnia 2018 roku w Warszawie.

Aranżacja przedpokoju z wykorzystaniem systemu Orto
System Orto w aranżacji przedpokoju

 

 

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog