Czy wiesz, jak wieszać ubrania?

Wydawać by się mogło, że o wieszaniu ubrań w szafie czy garderobie wiemy wszystko. No bo co to za sztuka przełożyć koszulę czy sukienkę przez wieszak i umieścić go na drążku. Wieszak prosty przedmiot, wieszanie łatwa czynność. A jednak, jak zaraz się przekonasz, to nie taka zero jedynkowa sprawa.

jak wieszać rzeczy w szafie

Zastanów się, może: 

  • Wieszak, którego używasz, nie nadaje się do rodzaju wieszanego na nim ubrania?
  • Sposób, w jaki wieszasz rzeczy sprawia, że ulegają deformacji?
  • Drążek na wieszaki jest za nisko i ubrania leżą na ziemi?
  • Drążek z wieszakami jest za wysoko i do niego nie sięgasz, co wywołuje za każdym razem irytację. Co zrobić?
  • Masz dużą szafę, a nie masz miejsca na wieszanie ubrań. Jak to możliwe?
  • Spódnice i spodnie leżą na półce i za każdym razem musisz je prasować przed wyjściem?
  • Warto dobrać jakieś akcesoria do wieszania rzeczy, żeby szafa była bardziej funkcjonalna?
  • Masz za dużo wieszaków, skoro preferujesz przechowywanie rzeczy w formie poukładanej na półkach?


Jeśli zadajesz sobie niektóre z tych pytań stając codziennie przed swoją szafą lub nagle pojawiło się ich znacznie więcej to znak, że jednak przydałaby się mała ściąga, aby zyskać sprawność „mistrz organizacji”. Nic się nie martw, mamy na to sposób.

Niezależnie od tego, czy masz już szafę, czy planujesz właśnie jej zakup, na pewno przydadzą Ci się nasze praktyczne wskazówki. Przechowywanie ubrań w formie wiszącej nie jest dla każdego. Jest kilka czynników, które ułatwią podjęcie decyzji o najlepszym dla Ciebie sposobie przechowywania. Poznaj zasady i rozwiązania dotyczące wieszania ubrań, których wprowadzenie podczas organizacji szafy sprawi, że w pełni będziesz korzystać z funkcjonalności swojego mebla. Dowiedz się, co wybrać i jak zaplanować wnętrze szafy lub garderoby, aby komfortowo zaczynać i kończyć każdy dzień, a kompletowanie ubrania przed wyjściem było czystą przyjemnością. Wszystko to znajdziesz w naszym wpisie na blogu: "Jak wieszać ubrania w szafie"

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog