Czas schować zimowe ubrania

Wiosenna aura za oknem mobilizuje do porządków oraz zmian. I mamy tu na myśli nie tylko te w obrębie mieszkania czy domu, związane z drobnymi remontami, zmianą aranżacji wnętrz czy wielką metamorfozą. My zaglądamy do szafy.

Nadchodzące miesiące to czas lekkich żakietów, zwiewnych sukienek czy T-shirtów, nie wspominając o sandałach i obuwiu sportowym. To dla nich powinno się zrobić miejsce w szafie, aby były zawsze na wyciągnięcie ręki i gotowe na wiosenno-letnie wyzwania. Tylko jak to zrobić, skoro na półkach i wieszakach nadal królują zimowe płaszcze, puchowe kurtki, grube swetry w renifery i ciepłe buty? No nie wspominając o wszechobecnych czapkach, szalikach i rękawiczkach bez pary. Konieczna jest oczywiście wiosenna metamorfoza szafy i szybkie, ale skuteczne, pożegnanie z zimową odzieżą. Przecież przez najbliższe miesiące nie będzie nam zupełnie potrzebna, a zdecydowanie należy jej się wygodny, królewski odpoczynek.

Jeśli jeszcze jesteście przed wiosennymi porządkami w szafach czy garderobach i nie bardzo macie pomysł jak zabrać się za zimową odzież i gdzie ją schować, skorzystajcie z naszego poradnika.

Sprawdźcie, jak przygotować kurtki, płaszcze i inne zimowe atrybuty do sezonowego przechowywania? Co warto zrobić, zanim schowamy wszystko do szafy i jak zabezpieczyć grubą odzież, aby, gdy przyjdzie na nią pora, była gotowa do ubrania i w nienagannym stanie.
Podpowiadamy także, które miejsca w szafie i garderobie nadają się na swetry, a które zdecydowanie lepiej przeznaczyć na czapki i rękawiczki. Z naszym krótkim vademecum, sezonowa wymiana odzieży będzie zdecydowanie prostsza i przyniesie wymierne korzyści. Zapraszamy do lektury wpisu: „Jak przechowywać zimowe ubrania”

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog