Co interesującego może skrywać szafa w salonie?

Chociaż szafa wydaje się być meblem, który za zadanie ma pomieścić jak największą ilość rzeczy to rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że szafa to nie tylko mebel na ubrania. Klasycznie postrzegana szafa wyszła bowiem z przedpokoju i sypialni, wchodząc w coraz nowe miejsca naszego mieszkania jak garderoba, kuchnia czy salon.

Co kryje szafa w salonie?

No właśnie -  salon. Czy to jest miejsce dla szafy i właściwie jakie role może w nim pełnić? Czy wybierając szafę do salonu postawić na design i elegancję czy na aspekt funkcjonalności? A może w jednym meblu, dzięki temu, że jest wykonany na wymiar, można połączyć znacznie więcej cech i elementów decydujących o jego użyteczności?  Czy szafa to nadal tylko szafa?

W artykule „Co może skrywać szafa w salonie”, który przygotowaliśmy wspólnie z Homebook.pl przeczytacie kilka ciekawych porad i podpowiedzi w tym temacie, odkrywając zupełnie nowe oblicze znanego wam mebla. Dowiecie się, jak wykorzystać szafę w przestrzeni salonu, jaką nadać jej funkcję oraz jak z klasycznej szafy na odzież uczynić wielofunkcyjny mebel, który nie tylko zapanuje nad bałaganem, ale wprowadzi powiew świeżości i designu do wnętrza, odmieniając jego charakter.

Co zatem może skrywać szafa w salonie? Zapraszamy do lektury.

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog