Akcesoria do szafy – TOP 5

Zastanawialiście się kiedyś, co w szafie jest Wam najbardziej potrzebne? Wiadomo, że nie mamy na myśli ubrań, bo to oczywista oczywistość. Czy projektując swoją szafę zwracacie uwagę na akcesoria, czy dalej postrzegacie miejsce do przechowywania jako zbiór półek i drążków?

Jeśli macie takie skojarzenie związane z szafą to koniecznie przeczytajcie nasz najnowszy wpis na blogu.

Współczesna szafa to zdecydowane coś więcej. To mały ekosystem, który jest doskonale uporządkowany, zaplanowany i zorganizowany. Wszystko po to, żeby lepiej pełnić swoją funkcję i dopasować się do potrzeb swojego właściciela. Pomocne w tym niełatwym zadaniu są właśnie funkcjonalne akcesoria.

Chociaż oferta gadżetów i elementów wyposażenia szafy na rynku jest coraz większa, wybraliśmy dla Was 5, które na pewno zmienią użyteczność mebla i polepszą Wasz komfort w jego codziennym używaniu. Niektóre z nich są z pewnością bardziej lub mniej znane, ale czy w takiej odsłonie i takim przeznaczeniu?

Poznajcie: nietypowe lustro do szafy, praktyczne kosze, wielofunkcyjne szuflady, pantograf oraz prawidła na obuwie. Dowiedźcie się więcej o tych szafowych pomocnikach na naszym blogu, oddając się lekturze wpisu „5 najciekawszych akcesoriów do szaf”   

Przeglądaj informacje

Facebook YouTube Blog