Stoliki nocne

Szafki i stoliki nocne stanowią uzupełnienie oferty łóżek i wykonywane są w pełnej gamie kolorystycznej z płyty i szkieł dostępnych w naszej ofercie. Wybór szafki  oraz zastosowanych w niej uchwytów czy nóżek jest dowolny, według uznania i gustu klienta. Proponowane przez nas szafki nocne, można dowolnie zestawiać z wybranym modelem łóżka. Staraliśmy się, żeby stoliki te, nie tylko pełniły funkcję użytkową, ale były jednocześnie ozdobą sypialni i komponowały się z innymi meblami w tym pomieszczeniu.
 

 

  • Stoliki nocne to zazwyczaj samodzielne meble, stawiane obok łóżka, po obu  jego stronach. Najczęściej wykonywane są w kolorystyce mebli w sypialni. Warto jednak czasami poeksperymentować z kolorem i odważyć się na wprowadzenie żywszych akcentów np. na front szuflady czy blat stolika.
  • Jeśli nie dysponujesz dużą powierzchnią w sypialni ogranicz liczbę stolików nocnych. Czasem lepiej postawić przy łóżku jeden ciekawy i charakterystyczny stolik niż zabierać wolną przestrzeń.
  • Stoliki nocne służą zazwyczaj do postawienia na nich lampek nocnych oraz przechowywania niezbędnych podręcznych rzeczy jak książki, które lubimy poczytać przed snem, budzik, zdjęcia czy szklanka wody. Ważne więc, aby dopasować wysokość stolika do wysokości łóżka, aby sięganie po przedmioty nie sprawiało nam problemów.
  • Funkcje stolika nocnego, może pełnić również szeroka półka, umieszczona w zagłówku łóżka, na całej jego szerokości. Takie rozwiązanie jest ciekawe i sprawdza się w małych sypialniach, gdzie na odrębne stoliki po prostu nie ma miejsca. Łóżko z półką na całej długości ściany dodatkowo optycznie powiększy i wydłuży pomieszczenie.
  • Stolik nocny może posiadać otwarte półki, zamykane drzwiczki lub szuflady. Staraj się dopasować jego wygląd do klimatu, jaki panuje w sypialni i swoich potrzeb. Szuflada czy zamykana szafka są bardzo praktyczne, bo pozwalają przechowywać drobne przedmioty jak kremy, chusteczki, dokumenty itp., które niekoniecznie muszą być na widoku a jednocześnie pomagają chronić je przed kurzem.

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.