Stoliki kawowe

Oferta stolików kawowych, których miejsce jest najczęściej w salonie, obejmuje proste, nowoczesne bryły. W zależności od potrzeb klientów wykonujemy stoliki w różnych wysokościach i wymiarach, z blatem umocowanym klasycznie na nogach, stoliki w kształcie litery C z półką pod blatem lub z blatem wykonanym ze szkła. Kombinacji może być wiele, a wszystko zależy od charakteru i klimatu wnętrza, w którym stolik ma się znaleźć. Możliwość wykonania tego mebla w ponad 90 kolorach płyty, daje dużą swobodę w aranżacji i dopasowaniu go do innych mebli w salonie.  
 


Możliwość wykonania mebla w szerokiej palecie barw, w zestawieniu kilku kolorów jednocześnie lub różnych faktur pozwala stworzyć mebel, który może dominować i stanowić mocny akcent w salonie. Zastosowanie płyty komórkowej lub płyty grubości 36 mm zupełnie odmienia bryłę stolika, nadając mu solidny a jednocześnie designerski wygląd.

  • Stoliki kawowe w zależności od wystroju wnętrza mogą być w kształcie litery C, czyli z pełnymi bokami, na czterech nóżkach lub jednej centralnej. Najczęściej są to niskie meble, kwadratowe, prostokątne, okrągłe lub owalne, które służą w dużej mierze, jako typowy stolik kawowy na spotkanie przy kawie, herbacie czy winie z przyjaciółmi i są uzupełnieniem klasycznych stołów.
  • wybierając stolik kawowy dopasuj jego wysokość do własnych potrzeb i wygody a nie kieruj się aktualnie panującą modą. Jeśli wolisz, aby był wyższy od poziomu siedziska sofy lub kanapy to wybierz właśnie taki.
  • Niskie stoliki pasują raczej do nowoczesnych, przestronnych wnętrz. Wykonane z płyty w połysku lub ze szkła nadają wnętrzu świeżości i lekkości. Z klasycznym wnętrzem dobrze będą współgrały stoliki z płyt imitujących drewno.
  • Blat stolika może być wykonany w całości z płyty, ze szkła bezpiecznego lub z połączenia tych dwóch materiałów.
  • Niektóre modele stolików mają pod blatem specjalną półkę, która może służyć do przechowywania gazet, książek czy pilota do telewizora. Dzięki temu łatwiej utrzymać porządek nie tylko na blacie, ale także w całym pokoju, a najpotrzebniejsze rzeczy mieć zawsze w zasięgu ręki.

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.