Meble

Szafy Szafy

Duża czy mała? Szeroka czy wąska? Najważniejsze, żeby zmieściła wszystko co potrzebujesz. Dowiedz się, od czego zacząć i jak zaplanować szafę na miarę swoich potrzeb.
czytaj więcej

Garderoby Garderoby

Marzysz o garderobie? Masz dużo rzeczy do schowania, masz miejsce ale nie masz pomysłu? Podpowiadamy, jak zapanować nad nieporządkiem i stworzyć niebanalną garderobę.
czytaj więcej

Łóżka Łóżka

Nie ma nic lepszego, jak spokojny sen w wygodnym łóżku i w miłej atmosferze. Przeczytaj, czym się kierować i na co zwrócić uwagę przy wyborze łóżka, aby pasowało do Ciebie i Twojej sypialni.
czytaj więcej

Komody Komody

Z szufladami? Z drzwiczkami szklanymi czy drewnianymi? Wybór może być trudny. Poszukaj inspiracji i zdecyduj, jaka komoda pasuje do Twojego mieszkania.
czytaj więcej

Biurka Biurka

Nie traktuj biurka tylko jako miejsca do pracy czy zabawy. Biurko to też element, który tworzy klimat wnętrza. Wybierz model najlepszy dla siebie.
czytaj więcej

Biblioteczki Biblioteczki

Nie tylko na książki, ale także na szkło, pamiątki z wyjazdów i inne rzeczy. Dowiedz się, jak zaprojektować biblioteczkę, aby była ozdobą i dobrze spełniała swoje zadanie.
czytaj więcej

Stoliki nocne Stoliki nocne

Dobrze mieć wszystko w zasięgu ręki i nie musieć wychodzić z łóżka. Zapoznaj się z naszą kolekcją stolików nocnych i wybierz model najlepszy do Twojej sypialni.
czytaj więcej

Akcesoria do szaf Akcesoria do szaf

Dzięki praktycznym akcesoriom, każda przechowywana rzecz ma swoje miejsce. Dowiedz się, jak rozplanować wnętrze szafy czy garderoby, aby było funkcjonalne.
czytaj więcej

rtv Szafki RTV

Szafka, to ważny akcent wielu salonów. Warto, żeby była ciekawa, pojemna i funkcjonalna. Zobacz, na co zwrócić uwagę planując jej zakup.
czytaj więcej

stoliki kawowe Stoliki kawowe

Wysoki czy niski, mały czy duży – zawsze w centrum salonu. Podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni model i dopasować go do wnętrza.
czytaj więcej

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.