Kuchnia

W wielu mieszkaniach czy domach, kuchnia stanowi bardzo ważne miejsce dla każdego domownika. Jej rozplanowanie i wyposażenie jest więc bardzo istotne, zarówno dla tych,  którzy w niej przygotowują posiłki jak również dla tych, którzy jedynie je konsumują. W ofercie Komandor znajdują się systemy do drzwi przesuwnych i uchylnych, które z powodzeniem mogą być stosowane w drzwiczkach mebli kuchennych. Duża swoboda w wyborze wypełnienia tych drzwiczek i  frontów kuchennych powoduje, że mogą być one dopasowane stylistyczni i klimatycznie np. do przylegającej do kuchni jadalni. Również oferowane drzwi przejściowe pojedyncze lub podwójne, w szybki i elegancki sposób ułatwiają oddzielenie części roboczej pomieszczenia od części jadalnej. Szeroki wybór płyt, blatów i akcesoriów sprawia, że meble kuchenne na wymiar, mogą być funkcjonalne, dopasowane dokładnie do potrzeb, oczekiwań i portfela ich właścicieli.
 

 

  • Meble w kuchni mogą mieć układ litery U, L, mogą być ułożone pod jedną ze ścian jako jednorzędowe, na dwóch przeciwległych ścianach jako kuchnia dwurzędowa lub może to być kuchnia z tzw. wyspą.
  • W dobrze rozplanowanej i przemyślanej kuchni można wyróżnić podział na 5 stref:  przechowywanie żywności, przygotowywanie posiłków, przechowywanie sprzętów kuchennych, przechowywanie środków czystości i odpadków, przechowywanie sztućców i zastawy.
  • W kuchni najważniejsza jest ergonomia, która pozwala zaoszczędzić czas podczas przygotowywania posiłków, dobrze wykorzystać miejsce na przechowywanie produktów oraz sprzętu AGD i zastawy. Dlatego planując rozkład mebli w kuchni należy dokładnie wykorzystać każdą wolna przestrzeń oraz możliwości jakie dają nowoczesne akcesoria do mebli kuchennych min.: wyposażenie szafek, szuflad czy organizery itp

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.